Cumartesi, Şubat 27, 2021
">

Marvel Studios’un kamera arkası belgesel dizisi 12 Mart’ta ‘WandaVision’ ile başlıyor

0
Paylaşım
2
Görüntülenme
">
">
">Marvel Stüdyoları Montajlı MCU’nun şovlarına ve filmlerine perde arkasından bakacak Disney + ‘a giden yeni bir belgesel dizisidir. İlk taksit Birleştirilmiş odaklanacak WandaVisionElizabeth Olsen, Paul Bettany, Teyonah Parris ve Kathryn Hahn’ın yanı sıra şovun yaratıcı ekibini içeriyor. Disney +, 12 Mart’ta, WandaVision sezon finali.

Bölüm açıklamasında “Klasik sitcomlardan ilham alarak prodüksiyonun şaşırtıcı konseptinin nasıl şekillendiğini öğrenin” yazıyor. “Ekibin televizyonun ilk yıllarında kullanılan çeşitli film yapım yöntemlerini taklit etmek için nasıl büyük çaba sarf ettiğine tanık olun. Canlı bir stüdyo seyircisi önünde bütün bir bölümü göstermenin benzersiz zorluklarını ve nihai ödüllerini keşfedin.

Gelecekteki bölümleri Birleştirilmiş odaklanacak Şahin ve Kış Askeri, Loki, Black Widow filmi (Scarlett Johansson ile tamamlandı) ve Hawkeye serisi (evet, Jeremy Renner ile). İlgili filmin yayınlanmasından veya ilgili dizinin bitiminden kısa bir süre sonra Disney + ‘da yayınlanacaklar.Kaynak

">
">
">

Recent News

">

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.