Cumartesi, Şubat 27, 2021
">

‘Rage 2’ önümüzdeki hafta bir Epic Games Store freebie olacak

0
Paylaşım
3
Görüntülenme
">
">
">Öfke 2 önümüzdeki hafta Epic Games Store’da yerini alıyor ve hiçbir ücret ödemeden sizin olabilir. Avalanche Studios ve id Software’in birinci şahıs nişancı oyunu, 18 Şubat Perşembe günü Epic’in ücretsiz oyun serisine katılacak. Mutlak Drift: Zen Sürümü.

Steam’de makul bir indirim var Öfke 2 Ay Yeni Yılı İndiriminin bir parçası olarak – şu anda 60 $ ‘dan 18 $’ a düştü – ama belki de zilch için temel oyunu almak için birkaç gün beklemeye değer. Eklentiler veya lüks sürüm de satın alabileceksiniz. Öfke 2 karışık eleştiriler vardı, ancak birçok eleştirmen savaşı övdü, bu yüzden kontrol etmek için yeni, nispeten akılsız bir tetikçi arıyorsanız, faturaya uyabilir.

Epic, 2018’in sonlarında vitrini açtığından bu yana her hafta bir veya iki ücretsiz oyun sundu. Sunulan oyunlar her zamanki çayınız olmasa da ücretsizler, bu nedenle retro uzay gibi oyunlara göz atmanın bir zararı yok strateji RPG Halcyon 6 (mevcut ücretsiz). Genellikle kapmak için bazı büyük başlıklar vardır, örneğin Büyük Araba Hırsızlığı V veya Star Wars: Battlefront II. Bu arada Epic, aşağıdakiler gibi fırsatlarla bir Bahar Vitrini indirimi yapıyor: Hades, Kontrol: Ultimate Edition (hangi PS Plus aboneleri bu ay ücretsiz olarak alabilir) ve Cyberpunk 2077.Kaynak

">
">
">

Recent News

">

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.