Bem Movie: Become Human Yakında Vizyona Giriyor!

Anime Film

Bem serisinin resmi Twitter hesabı, 20 Ağustos Perşembe günü yaklaşan Bem Movie: Become Human için bir fragman ve önemli bir görsel yayınladı.

Bem Movie: Become Human| Kaynak: Resmi Web Sitesi

Hiroshi Ikehata tarafından yönetilen filmin yapımcılığını üstlendiği yapım IG filminin 2 Ekim 2020’de Japonya’da gösterime girmesi planlanıyor.

Kendilerini sıradan gibi gizleyen üç tekinsiz yaratık hakkındaki kült klasik 1960 yapımı Yokai Ningen BEM (“Humanoid Monster BEM”) TV animesinin yeniden başlatılması olan 2019 BEM TV anime’nin hikayesini devam ettiren yeni bir tiyatro anime filmi. insanlar ve insanlığı korkunç tehditlerden korumak.

BEM filminin olay örgüsünün 2019 anime serisini takip etmesi bekleniyor.

Terazi Şehri, bölgeleri zenginleri ve fakirleri ikiye bölen, genişleyen bir metropoldür. Halk arasında, insanlığı koruyan ve bir gün kendileri insan olmayı ümit eden üç insansı canavar (Bem, Bela ve Belo) saklanıyor.

Ancak Gizemli Kadın yaşam tarzlarını tehdit ettiğinde, Bem, Bela ve Belo, şimdiye kadar bildikleri hiçbir şeye benzemeyen bir komplo içine çekilir.

Filmin fragmanı yeni yayınlandı ve harika görünüyor, ancak hayranlar artık izleyebilmek için ne kadar beklemeleri gerektiğini merak ediyor.

Fragman ayrıca Ribu’nun filmin ana tema şarkısı “unforever” ın ön gösterimini yapıyor.

Ne yazık ki, Japonya dışındaki bizler için bir çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

Filmin Funimation veya Crunchyroll’da galasını yapacağını varsayarsak, Aralık 2020’ye kadar BEM – Become Human’ı izlemeyi bekleyebiliriz.

Film, dizideki olaylardan iki yıl sonra geçiyor ve Sonia’yı gizemli insansı yaratıkları izleme görevinde takip ediyor.

Bem Film Hakkında: İnsan Olun

TV dizisindeki olaylardan iki yıl sonra gerçekleşir ve Sonia’nın “insansı canavarları” bulmaya devam ederken onu takip eder.

Bem Filmi: İnsan Olma Fragmanı 20 Ağustos'ta Çıktı
BEM | Kaynak: Fandom

Araştırması onu Draco Chemical adlı bir ilaç şirketine götürür ve burada tam olarak Bem’e benzeyen Belum Eyesburg adında bir adamla tanışır.

Bu sırada Belo, Bela’nın sıradan bir insan kızı olarak yaşamasına izin vermek için kendi başına savaşmaya devam eder.

Sonia ile karşılaştıktan sonra Belum, kendi kimliğini sorgulamasına neden olan kabuslar görmeye başlar ve karısı ve ailesiyle olan huzurlu, sıradan hayatı çökmeye başlar.

Kaynak: Twitter