Chainsaw Man Anime Mi Oluyor?

Anime Gündem

Şeytanlar her zaman Japon mangalarında ve animelerinde popüler bir unsur olmuştur. Bu tür mangalar animeler genellikle güçlerini kullanarak iblisleri avlayan kişileri veya direk kahramanın iblis olduğunu serilerdir.

Ao no Exorcist, Kimetsu no Yaiba ve Kekkaishi gibi animeler bu serilerin güzel örneklerindendir. Bu seriler karmaşık hikayeler, üzücü bir arka plana sahip kahramanlar veya gizemli bir ortama sahip olabildiği gibi, Beelzebub gibi komediler gibi animasyonlar da vardır.

Chainsaw Man

Chainsaw Man, aynı temayı işleyen Tatsuki Fujimoto’nun bir mangasıdır. Tatsuki Fujimoto 2016 yılında serileşen Fire Punch mangasıyla tanınır .

Haftalık Shonen Jump yeni sayısında bir hikaye ile Tatsuki Fujimoto’nun Chainsaw Man serisinin bir duyuru yapacağını anons etti.

Duyuru, 4 Ağustos’ta 8. cilt ile birlikte yayınlanacak

Bu gizemli bilgi, hayranları çılgına çevirdi. Hayranların pek çok teorisi olasada, çoğu bir anime uyarlamasının duyurulacağını bekliyor.

Peki Bu İddiaların Dayanağı Ne?

Bu iddiaların en büyük dayanağı olarak da YonkouProductions’ın daha önceden attığı “Chainsaw Man anime olacak” tweeti gösteriliyor.

Resmi bir açıklama olmamasına rağmen, tweet hayranları yine de heyecanlandırdı.

Otakular, sevdikleri mangaların animeye uyarlanmasını sever, ancak aynı zamanda karmaşık ve manga ile uyuşmayan animelerin de olması sebebiyle bu durumdan biraz çekinirler.

Hayran kitlesinden büyük bir ilgi gördükten sonra,  Weekly Shonen Jump hayranları sakinleştirmek için bir tweet attı direk bir sonuca varılmamasını söyledi.

Bazı okuyucular manganın henüz anime uyarlaması olması için çok erken olduğunu bu duyurunun sadece bir çıkartma kitabı vs gibi bir şey olabileceğini düşünüyorlar.

Chainsaw Man

Kaynak: https://www.epicdope.comhttps://twitter.com/wsj_manga