Great Pretender Case 4 Eylülde Japonya Netflixde

Anime Gündem

Dürüst tavır sergileyen ahlaki açıdan güvenilir kahramanlar geçmişte kaldı. Günümüzde kibirli ve ölümcül derecede kurnaz kahramandan daha çekici ne olabilir?

Anime bizi dolandırıcılarla ve dolandırıcılardan oluşan bir dünyayla tanıştırıyor. Anime’deki karakterler bir şeyi arzu ederse, onu bir şekilde alıyorlar.

Great Pretender | Kaynak: Fandom

Dolandırıcı kahramanımız kendi liginin ötesindeki birini kandırmaya çalıştığında ne olacak? Hadi izleyelim ve öğrenelim!

Great Pretender animesi’nin resmi Twitter hesabından atılan bir tweet ile animenin 15-23 bölümlerinin 21 Eylül’de Netflix Japonya’da yayınlanacağını duyurdu.

Google tarafından Japonca dilinden çevrildi
#GREATPRETENDER [CASE4: Uzak Doğu Sihirbazı] #Netflix Özel teslimatın başlangıç tarihi 21 Eylül (Pazartesi / Tatil) olarak ayarlanacaktır.

Aşamalar Şangay ve Tokyo !! Çocukları satan “Suzaku Federasyonu” nu hedef alarak aldatıcı bir takas yapılacak. Laurent’in gizemle örtülü geçmişi … !?

15-23. Bölümler ilk olarak Netflix’te yayınlanacak. Great Pretender anime serisinin prömiyeri, herhangi bir TV kanalında yayınlanmadan önce 2 Haziran’da Netflix’te yayınlanmıştı.

Great Pretender anime’nin 1. sezonu 4 vakaya bölündü. Vakaların adları: Los Angeles Connection, Singapore Sky, Snow of London ve Wizard of the Far East.

Uzak Doğu Sihirbazı, Great Pretender Season 1’in dördüncü ve son vakası. Toplam 9 bölümü olacak ve bölümlerin Doğu Asya ülkelerinde gerçmesi muhtemel.

Geçenlerde dördüncü dava için resmi bir fragman yayınlandı. Fragman, önceki bölümleri parçalar halinde özetliyor ve bize son vakaya bir ilk bakış sağlıyor.

Uzak Doğu Büyücüsünün Konusu

Bir sonraki hedef, Scarlet Shokai’nin bir yan kuruluşu olan “Suzuki Vakfı” dır. Mekanın patronu Suzaku Akemi, Tokyo ve Şangay’da bir dolandırıcılık oyunu başlattı.

Organizasyon çocuk satıyor. Bu iş nasıl ortaya çıkacak? Ayrıca, Laurent’in geçmişiyle ilgili gerçek nihayet ortaya çıkacak.

Great Pretender Hakkında

Great Pretender, Wit Studio tarafından üretilen, Hiro Kaburagi’nin yönettiği ve Ryota Kosawa’nın yazdığı orijinal bir Japon anime televizyon dizisidir.

Dizi, Japonya’nın en büyük dolandırıcıları / dolandırıcıları olduğu iddia edilen Makoto Edamura ve Kudo’nun etrafında dönüyor.

Ekip bir Fransız’ı kandırmaya çalışır kandırmaya çalıştıkları kişi mafyaları kontrol eden çok daha üst düzey bir “güven adamı” olan Laurent Thierrydir ve asıl dolandırılan kendileri olur.

Fransız’ın kirli işlerine le ilgilenmeye başlayan Edamura çok daha büyük bir resimle karşı karşıya kalır.

Kaynak: Great Pretender’ın Twitter hesabı