I’m Standing On A Million Lives İzlenir mi? Nasıl Bir Anime?

Anime Crunchyroll

I’m Standing On A Million Lives ‘ın ilk bölümü 2 Ekim 2020’de yayınlandı ve herkes şimdiden anime’nin 2. bölümünü bekliyor. Bu makalede, I’m Standing On A Million Lives’ın 2. Bölüm hakkında bilmeniz gereken her şeyi; yayın tarihi, önizleme, spoiler ve geri sayım gibi konuları ele alacağız. İlk bölümü izlemeyenler 1. bölümün özetini atlayabilir ve makalenin geri kalanını okuyabilir.

Bildiğiniz gibi “I’m Standing On A Million Lives”, Dragon Quest (2020) , Jujutsu Kaisen , Our Last Crusade ve The Irregular At Magic High School gibi diğer anime ile birlikte 2020 sonbaharının beklenen serilerinden birisi.

2.Bölüm Çıkış Tarihi: Ne Zaman Prömiyer Yapacak?

I’m Standing On A Million Lives” ın ikinci bölümünün 9 Ekim 2020’de yayınlanması planlanıyor. Ayrıca, anime dizisi Ekim’den Aralık 2020’ye kadar devam edecek.

Bölüm 2 için Geri Sayım

Trailer

I’m Standing On A Million Lives 2. Bölüm Nereden İzlenir?

Crunchyroll resmi olarak animeyi yayınlıyor, oradan izleyebilirsiniz. Tabiki bu ingilizce altyazılı olacaktır. Eğer türkçesini izlemek isterseniz Google’da kolayca bulabileceğiniz birçok resmi olmayan web sitesin de var. Bununla birlikte, animeyi izlemek ve çalışkan yaratıcıları desteklemek için resmi kaynakları kullanmanız konusunda ısrar ediyoruz.

Anime’nin İngilizce Dublajı Ne Zaman Çıkacak?

Yazı itibariyle, animenin İngilizce dub versiyonu hakkında henüz teyit edilmiş bir haber yok. Bununla birlikte, animeyi Funimation’ın yayınladığını ve yayınladıkları pek çok animeye İngilizce dublaj geldiğini düşünürsek bu animeye de geleceğini varsaymak çok yanlış olmaz. Dahası, günümüzde popüler animelerin çoğuna İngilizce dublaj yapılıyor, bu yüzden olasılık çok yüksek.

Kaç Bölüm Olacak?

Anime’nin 2 Ekim 2020’den 18 Aralık 2020’ye kadar sürecek toplam 12 bölüme sahip olacağı zaten onaylandı.

Anime Netflix’e Gelecek mi?

Netflix’ten bahsedersek, bu en azından uzun bir süre olmayacak. Anime belki bittikten sonra Nexflix’e eklenir ve izlenebilir.

Animenin Konusu

Yotsuya Yuusuke, sınıf arkadaşları Shindou Iu ve Hakozaki Kusue ile birlikte efsanevi hayvanların olduğu anormal ve karanlık bir dünyada buldular. Burada kendisini Oyun Ustası olarak gören biriyle karşılaşırlar ve bu noktada yolculukları başlamış olur. Bu yolculukta onlara yardım etmek için, Shindou ve Hakozaki’ye bir Sihirbaz ve Savaşçı rolleri verilirken, Yotsuya bir şekilde … bir Çiftçi?! En iyisi gidin ve bir göz atın.

Kaynak: AnimeNewsAndFacts