Jujutsu Kaisen 2.Bölüm: Çıkış Tarihi, Önizleme, Spoiler

Anime Crunchyroll Manga

Jujutsu Kaisen resmen başladı. İlk bölüm geçen hafta Cuma günü yayınlandı ve hepimizin beklediği kadar harikaydı. Yönetmen olarak The God of Highschool ve Banana Fish’in arkasındaki yetenekleri ile tanınan aksiyon uzmanı Park Sunghoo var. Anime, koreografiye sahip aksiyon dövüş sahneleri, akıcı animasyonu, vücut parçaları ve ilginç karakter ekibi ile izlenmeye değer bir anime.

İlk bölüm çıktığı için hayranlar animenin ikinci bölümünü dört gözle bekliyor . Bir sonraki bölümü görmek için sabırsızlanan hayranlardan biriyseniz, Jujutsu Kaisen Bölüm 2 hakkında ve çıkış tarihi hakkında ayrıntılı olarak konuşup yayınlanan önizleme hakkında konuşacağımız için okumaya devam edin.

Jujutsu Kaisen 2.Bölüm

Yayın Tarihi ve Saati

Jujutsu Kaisen Bölüm 2’nin 9 Ekim 2020’de saat 12: 25’te (JST) yayınlanması planlanıyor. Önümüzdeki 24 hafta boyunca her Cuma gecesi Yeni bir bölüm yayınlanacak.

Jujutsu Kaisen 2.Bölüm Önizleme Tartışma ve Spoiler

Yayınlanan önizlemeye göre, yaklaşan bölüm, “ Kendim İçin ” bizi ilk bölümde Itadori’yi idam etmekten bahseden beyaz saçlı Satoru Gojo ile tanıştıracak. Bununla birlikte, Sukuno ve geçmişte yaptığı korkunç eylemler ve şimdiki zamanda bile neden bu kadar korkulduğu hakkında daha fazla bilgi verilecek .

Bölümün ana odak noktası Gojo ve Sukuno arasındaki kavga olacak ve Gojo’nun lanetli güçlerini ve hikayenin bundan sonra nasıl ilerleyeceğini görmek ilginç olacak.

Tuhaf bir odada uyanan Itadori’ye, Magic Koleji’nde bir öğretmen olan Satoru Gojo, “gizli ölüm cezasına” karar verildiğini söyler. Gojo, iki seçenek sunar. Ölüm cezasını mı kabul edeceksin yoksa 20 “çift taraflı hanın parmağını” bulup ölmeden önce hepsini toplayacak mısın? “

Jujutsu Kaisen 2.Bölüm online olarak nerede izlenir?

Jujutsu Kaisen şu anda Crunchyroll ve VRV’de Kuzey Amerika’da orjinal Japonca dub ve gömülü İngilizce altyazılarla yayın yapıyor . Ancak şu anda Japonya’da ikamet ediyorsanız, dizileri Netflix veya yerel TV ağları aracılığıyla yakalayabilirsiniz. Ülkemizde de sağolsun fansub grupları animeyi çeviriyor. Ufak bir google araştırması ile bulabilirsiniz.

Anime Hakkında

Jujutsu Kaisen  , Gege Akutami tarafından Mart 2018’den bu yana Weekly Shonen jump’da yazılan bir Japon mangasıdır.

Negatif insan duyguları – pişmanlık, acı, utanç – dünyayı istila eden ve günlük yaşamda saklanan ve en kötü durumlarda ölüme yol açan tüm lanetlerin kaynağıdır. Özellikle güçlü bir genç olan Yuji Itadori, bir arkadaşını lanetten kurtarmaya çalışır, ancak sonunda özel dereceli “Çift Taraflı Konaklama Parmağı” laneti tarafından tüketir.

Bu lanet artık vücudunu paylaşırken, lanet uzmanı Satoru Gojo tarafından lanetler konusunda uzmanlaşmış Tokyo Metropolitan Sanat ve Bilim Koleji’ne transfer oluyor. Yalnızca bir lanet başka bir laneti ortadan kaldırabilir ve Yuji’nin lanetleri kovması gereken lanetli bir kişi olarak kariyeri böylece başlıyor.

Kaynak: Anime News And Facts