“Kemono Jihen” 10 Ocak 2021’de Başlıyor!

Anime Gündem

“Kemono Jihen” 10 Ocak 2021’de Başlıyor! Açılış Teması Şarkısı Ono Daisuke ve Sonu Sasaki Sayaka tarafından söylenecek.

2021 yılında başlaması planlanan “Kemono Jihen” yayınına karar verildi. Bu duyuru ile birlikte ana personelin yorumları da yayınlandı. Yayın, 10 Ocak saat 22: 00’de Tokyo MX’de başlayacak.

“Kemono Jihen”, “Jump SQ” da serileştirilen Aomoto Shou’nun mangasına dayanıyor.
Antik çağlardan beri gölgelerde gizlenen “Kemono” nun, tespit edilmekten kaçınırken insanlarla birlikte yaşadığı bir dünyada geçen hikaye, bir insan ile Kemono arasında doğan yarı iblis bir çocuğun tuhaf kaderini anlatıyor.

Açılış ve kapanış şarkısının sanatçıları da bu duyuruyla belli oldu. Açılış, şarkısı Ono Daisuke’nin “Kemonomichi” ve Sasaki Sayaka’nın “Shirushi” adlı eseri olacak.

Ayrıca, yazar Aimoto Shou ve yönetmen Fujimori Masaya da dahil olmak üzere ana kadrodan, anime’yi dört gözle bekleyen hayranlar için yorumlar da yayınlandı.

TV animesi “Kemono Jihen” 10 Ocak saat 22: 00’de Tokyo MX’de başlayacak.


Ono Daisuke
――Tema şarkısı hakkında.
Hepimiz karanlık bir kemonomichi (arzu yolu) boyunca koşarak yalnızlık içinde yaşıyoruz. Ama sonunda her zaman bir umut ışığı vardır. Tıpkı Kabane’nin hikayede İnugami Dedektif Ofisine götürüldüğü gibi, karanlıkta ışık huzmesini görebilmeniz umuduyla kalbimi bu şarkıya koydum.

Sasaki Sayaka
――Tema şarkısı hakkında.

“Kemono Jihen” in anime uyarlaması için müzik üzerinde çalıştığım için minnettar ve mutluyum! Bu sefer, her bölümden sonra sizi temizleyen veya sıfırlayan bir sonu hedeflemedim, ancak kalbinizde bir kanca bırakan veya bir özlem duygusu bırakan, kafanızı önümüzdeki haftaya kadar Kabane ve arkadaşları hakkındaki düşüncelerle dolduran bir son hedeflemedim. . Sözlerini bu eserin dünyasıyla doldurdum! İnugami Dedektiflik Ofisi üyelerinin isimlerini ve onlar hakkında şarkı söyleyen cümleleri arayarak, kendinizi bu çalışmanın dünyasına batırırsınız, tam boyda sakladım. Tamamen güvendiğim Arte Refact’tan Honda Yuuki-san’dan şarkının bestesi ve düzenlemesi için benimle takım oluşturmasını istedim. Bu şarkıya tüm kalbim ve ruhumla “Kemono Jihen Ateşimi” koydum ve umarım hepinize ulaşır!

Yazar: Aimoto Shou
Yönetmen Fujimori, Kabane ve arkadaşlarını çok sevecen ve anlayışlıydı. Bu hikayenin daha geniş bir kitleye ulaşmasını ve daha çok insanı eğlendirmesini sağladığına inanıyorum.
Anime için yeniden düzenlenen senaryo, önemli noktaları orijinalinden saklıyor ve hatta hikayeyi tamamlayarak harika bir akış sağlıyor.
Ayrıca kendilerine verilen seslerle karakterlerin çekiciliğine hayran kaldım. Hareket, renk, ses ve şarkı birleşerek Kabane ve arkadaşlarının soğukluğunu ve güzelliğini çoğaltır.
Çalışmayı, personelin benim tarafımdan rahatsız olabileceği noktaya kadar denetliyorum, haha, bu yüzden orijinal çalışmanın hayranları, lütfen dört gözle bekleyin! Beğenmenizi ümit ederim!

Yönetmen: Fujimori Masaya
Kabane ve arkadaşları, zarif ama görkemli müzikle desteklenen, güzel bir arka planda büyük derinlikle hareket ediyor ve konuşuyorlar. Yetenekli seslendirme sanatçılarının etkileşimini dinlemek eğlenceli ve hikayenin tüm potansiyeliyle keyfini çıkarmanızı sağlayan bir anime haline geldiğine inanıyorum.
Lütfen onu izleyin ve kendinizi Kemono Jihen dünyasına bırakın.

Öykü Editörü: Kimura Noboru
Gösteriyi dört gözle beklemeniz için alçakgönüllülükle yalvarıyorum.
Nekomata’nın o bölümü harika, değil mi? Ben popüler olmayan otakuslardan biriyim, bu yüzden onunla empati kurmaya kendimi alamıyorum. Daha da iyi çünkü Kabukichou’da geçiyor. Kabukichou. Ne heyecan verici bir yer.
… Hayır, gizli bir niyetim yok.

Karakter Tasarımcısı / Genel Animasyon Yönetmeni: Tachibana Nozomi Yayına daha biraz zaman var, ancak bu arada yayınlanacak daha fazla bilgi olacak, bu yüzden lütfen dört gözle bekleyin.
Ben de anime Kemono Jihen’i dört gözle bekliyorum. Umarım Kabane-kun ve arkadaşlarını konuşup etrafta dolaşırken görmeyi dört gözle bekliyorsunuz.

Müzik: Mori Yuuya
Tanıştığımıza memnun oldum, ben Mori ve müzik üzerinde çalıştım.
Kemono Jihen’in karakterlerinin hepsi çok benzersiz ve her birinin kendi draması var. Benim favorim Kon-chan! Ayrıca günlük yaşam ve savaşlar arasındaki uçurumdan da zevk alıyorum!
Orijinal eseri okurken ve animasyonda nasıl hareket edeceklerini hayal ederken müzik bestelemek hoşuma gitti, haha.
Her müzik parçasına çok özen gösterdim, ancak özellikle zirve sahnelerindeki müzik konusunda hevesliydim ve yayın için sabırsızlanıyorum! Umarım izler ve birlikte eğlenirsiniz!

Kaynak: AnimeAnime Global