Kirakira Precure Daha Fazla Bölgede Yayınlanacak

Anime Film Gündem

Pazartesi günü Crunchyroll, Kirakira ☆ Precure a la Mode anime serisini Kuzey Amerika, Latin Amerika, Avustralya, Yeni Zelanda ve Güney Afrika’da yayınlamaya başladığını duyurdu . Toei Animation Inc. seriyi Japonya dışında da lisansladı.

Şirket, animeyi Perşembe günü Avrupa ve Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) bölgesinde yayınlamaya başladı.

Kirakira Precure a La Mode | Kaynak: Fandom

Gösterinin teması, havalı ve sevimli hayvanlarla renkli tatlıların bir şöleni. Ana karakterler bir tatlı dükkanı işletiyor ve sevdikleri şekerlemeleri korumak için kötü perilere karşı karşıya gelmek zorunda.

Anime, Toei Animation tarafından üretilen 2017 Japon büyülü kızları konu alan bir yapım.

Anime , Witchy PreCure’ün yerine 5 Şubat 2017’de Japonya’daki tüm All-Nippon Haber Ağı istasyonlarında yayınlanmaya başladı.

Serinin ana konusu mutluluk, motif ise tatlılar ve hayvanlar.

Yuri Komagata (Mangirl!), Animenin açılış tema şarkısı “SHINE !! Kirakira ☆ Precure a la Mode ”ve Kanako Miyamoto (Yes! Precure 5)” Let’s La Cooking ☆ Showtime”.

Anime, Eiga Kirakira ☆ Precure a la Mode: Paris to! Adlı bir anime filmine bile ilham verdi! Omoide Mille-Feuille yok! ve Ekim 2017’de Japonya’da piyasaya sürüldü.

Kirakira Precure a La Mode | Kaynak: Fandom

Film, 193.101.900 yen (yaklaşık 1.7 milyon ABD doları) kazanmak için 217 ekranda 170.659 bilet sattığı açılış haftasında Japon gişesinde satılan biletlerde 1. sırada yer aldı .

Kirakira Precure a la Mode Hakkında

Ichika Usami, tatlıları seven ve bir pastanede çalışmak isteyen, ancak her şeyi düzeltmek için mücadele eden ikinci sınıf bir ortaokul öğrencisidir.

Bir gün tatlılarda bulunan ve içlerine koyulan duyguları temsil eden bir unsur olan “kirakiral” i algılayabilen Pekorin adlı bir peri ile karşılaşır.

Ancak kötü periler, kirakirali kendileri için çalmaya başlar, tatlıları siyah ve cansız bırakır.

Tatlıları korumaya kararlı olan Ichika, Efsanevi Pastane gücünü kazanır ve kirakirali korumak için Tatlı Cure, Cure Whip’e dönüşür.

Beş Pretty Cures’in katıldığı Ichika, mobil tatlı dükkanı Kirakira Pastanesi’ni açar ve günlerini kirakiral çalmak ve dünyaya talihsizlik getirmek isteyenlere karşı savaşırken tatlı yaparak geçirir.

Kaynak: Crunchyroll