Magatsu Wahrheit: Zuerst Telefon Oyunundan Animeye

Anime Gündem Oyun

Büyülü bir kıyametin harap ettiği bir dünyada geçen, KLabGames tarafından geliştirile bir akıllı telefon RPG’sine dayanan yeni TV animesi  Magatsu Wahrheit Zuerst için yeni bilgiler, görseller ve OP / ED tema şarkısı sanatçıları açıklandı .

Açılış teması şarkısı Maon Kurasaki tarafından seslendirilirken, bitiş teması H-el-ical // tarafından seslendirildi. Tema şarkılarının isimleri henüz açıklanmadı.

Magatsu Wahrheit Zuerst’in hikayesi Wahrheit İmparatorluğu’nda yaşayan iki genç adama odaklanıyor. Bir denizcilik acentesinde çalışan Inumael ve İmparatorluk Ordusunda hizmet veren deneyimsiz bir asker olan Leocadio. Inumael kız kardeşine bakmakla ilgilenirken, Leocadio muhteşem bir kariyer hayal ediyor. İki adamın kaderi, bir kaçakçılık olayının sonucunda iç içe geçer ve bir zamanlar dünya üzerinde canavarları serbest bırakan ve insanlığı harap eden bir fenomen olan “ışıkların” dirildiğine dair bir kehanet uyarısıyla uğraşmaları gerekir.

Magatsu Wahrheit Zuerst , Naoto Hosoda tarafından yönetiliyor ve Yokohama Animation Lab tarafından animasyon prodüksiyonu yapıyor. Dizinin Ekim 2020’de Japonya’da yayınlanmaya başlaması planlanıyor.

Oyun, KLab tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir akıllı telefon çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunudur. Oyun Unity tarafından desteklenmektedir ve 23 Nisan 2019’da Japonya’da Android ve iOS için kullanıma sunulmuştur.

Kaynaklar: Ota-suke, Komik Natalie, Wikipedia