My Hero Academia 5. Sezon 2021 İlkbaharında Geliyor!

Anime Gündem

My Hero Academia, yeni dönemim En Büyük Üç Shonen animesinden biridir olduğunu defalarca kanıtlamıştır.

4. Sezon, Endeavour’un patlayıcı bir zaferiyle ve Deku’nun One for All’un gizemli davranışıyla sona ermişti. İzleyiciler bu sebepten dolayı önümüzdeki sezonda bazı büyük güç yükseltmeleri bekliyorlar!Anime, geçen sezon All Might’ın emekli olmasına ve sonuçlarına odaklanmıştı. All Might artık gelecek nesillerine ışık tutacaktı!

Bugün My Hero Academia Sezon 5 için önemli bir görsel ortaya çıktı.

Görsel, önümüzdeki sezonla ilgili bazı yeni haberlerle birlikte ortaya çıktı. 5. sezonun 2021 baharında yayınlanması planlanıyor!Görsel, 1-A sınıfındaki öğrencilerin çoğunu gösteriyor ve ayrıca 1-B’den Monoma Neita ve 1-C’den Shinsou Hitoshi’yi içeriyor.

Hepsi kahraman teçhizatıyla süslenmiş gibi görünüyor ve kostümleri güncellenmiş gibi duruyor! Momo omuzlarına yeni bir pelerin takıyor ve Katsuki artık siyah tam kollu bir gömlek giyiyor!

Görseldeki havalı pozlarda görüldüğü gibi, UA’nın birinci sınıf kahraman öğrencileri büyük bir işbirliği içindeler.

Bu, öğrencilerin Orman Eğitim Arkı’ndan sonra birlikte ikinci kez eğitim çalışması olacak umarım gölgelerde gizlenen kötü adamlar yoktur. Yoksa var mı?

My Hero Academia Hakkında

My Hero Academia, Kōhei Horikoshi tarafından yazılmış ve resimlendirilmiş bir Japon süper kahraman manga serisidir.

Temmuz 2014’ten bu yana Weekly Sh serialnen Jump’ta seri haline getirildi, ayrıca bölümleri Ağustos 2019 itibariyle 24 tankōbon ciltte toplandı.

Tuhaf bir çocuk İzuku Midoriya’yı ve yaşayan en büyük kahramanı nasıl desteklediğini anlatıyor. Doğduğu günden beri kahramanlara ve onların maceralarına hayran olan Midoriya, dünyaya farklı bir şekilde normal olarak geldi.

Tesadüf dolu bir günde, tüm zamanların en büyük Kahramanı All Might ile tanışır ve kendisinin de tuhaf olduğunu keşfeder.

Midoriya, çalışkan tavrı ve kahraman olma konusundaki sarsılmaz ruhu ile All Might’ı etkilemeyi başarır. Böylece One For All’ın gücünün varisi olarak seçilir.

Kaynak: Twitter, EpicDope