No Game No Life 2. Sezonu Ne Durumda?

Anime Manga Novel

No Game No Life, dünyanın dört bir yanındaki hayranların sevgiyle hatırladığı klasik bir animedir, ancak 2. sezonun çıkış tarihi resmi olarak açıklandı mı?

İzleyiciler, sevdikleri animelerin sezonları arasında uzun süreler beklemeye alışkın ancak hangi aşamada animenin bir daha geri dönmeyeceğine dair umutlarını yitirmeye başlarlar?

No Game No Life’ın ilk sezonunun sona ermesinden bu yana altı yıldan fazla zaman geçti, peki animenin şok etkisi yaratma ihtimali nedir?

No Game No Life 2.Sezonu Olacak Mı?

No Game No Life’ın anime uyarlamasının ilk sezonu dünyanın dört bir yanındaki hayranlar arasında inanılmaz derecede popüler olsa da, anime’nin 2. sezon için geri dönüp dönmeyeceği belirsizliğini koruyor.

Şuan için No Game No Life’ın 2. Sezonu Madhouse tarafından duyurulmadı ama bugünlerde serinin adı yeniden duyulur olmaya başladı. Bu sebepten hala umudumuz var bekliyoruz!

Kaç Tane No Game No Life Noveli var?

Şu anda Japonya’da yayınlanan No Game No Life’ın on cilt noveli var. Ayrıca novel serisine dayanan iki manga serisi var.

İlk manga serisinin yayınlanmış iki kitabı var, ancak orijinal hikayeyi manga formatında yeniden anlatıyor. Diğer manga bir spin-off serisidir.

No Game No Life hala devam ediyor mu?

Yazar Yuu Kamiya’nın No Game No Life’nin noveli halen devam etmektedir.

Sonuç Olarak

Novel yazarı Yū Kamiya hakkında yılın başında bazı intihal iddiaları söylentileri vardı, ancak yazar novel cildlerini yayınlamaya devam ettiği için bunlar reddedildi. Bu söylentiler başlangıçta ikinci sezonun yayınlanmasın da bir engel olduğu düşünülse de şuan bu ihtimal ortadan kalktı. Dahası, artık anime Netflix de olduğuna göre, platformda aldığı olumlu yanıt sonunda yapımcılara 2. sezon için bir ilham verebilir.

Sonuç olarak, dünyanın her yerindeki diğer birçok anime hayranı gibi ‘No Game No Life’ın ikinci sezonunu bekliyorsanız beklemeye devam. 2.Sezonun çıkış tarihi anons edilirse bunu sizlere en hızlı şekilde ulaştıracağız. O zamana kadar ilk sezonun tamamını Netflix’te yeniden izleyebilirsiniz.