Sword Art Online ‘ın Son Bölümünde Süprizli IP Adresi

Anime Gündem Oyun

Sword Art online anime, 48 bölümlük Alicization arkı bu hafta Cumartesi günü yayınlanan final bölümüyle sona erdi . Son bölümde Kirito, Asuna ve Alice, Tiese ve Ronye’nin zanlılar ile buluştukları yeraltı dünyasını ziyaret ediyor.

Bundan önce Kayaba , Alice’e Underworld sunucularına bağlanan ağ üzerinden 52.68.96.58 IP Adresini göndererek Kirito’ya yardım ediyor .

Ancak daha şaşırtıcı olan şey, IP adresinin tatlı bir sürprizle bizleri gerçek bir sayfaya yönlendirmesi . Tarayıcınıza 52.58.96.58 yazarak veya buraya tıklayarak sayfaya gidebilirsiniz . Aşağı kaydırmadan önce bağlantıyı kontrol ettiğinizden emin olun.


Abec tarafından çizilen Kirito, Eugeo ve Alice

“HAFIZALARIMIZ BURADA”

Pekala sizce de bu güzel bir sürpriz değil miydi? Bunun gibi küçük şeyler animeyi çok özel kılar ve izleme deneyimimize başka bir seviyeye taşır.

Yukarıdaki resim, aslında (cinsiyet henüz onaylanmadı, ancak kadın olduğu söyleniyor) kariyerine lise öğrenciyken başlayan ve Kono Light Novel ga Sugoi’de En İyi 10 İllüstratör arasında birinci olan hafif roman ressamı Abec tarafından çizilmiştir. ! 2013 ödülleri.

Bununla birlikte artık kahramanımız Kirito’nun yakında çıkacak olan Sword Art: Progressive Anime serisinde Aincrad Arc’ın hikayesini yeniden anlatmasını bekleyelim.

Sword Art Online Hakkında

Sword Art Online, Abec tarafından sağlanan resimlerle Reki Kawahara tarafından yazılmış bir Japon hafif roman serisidir. ASCII Media Works şu anda dolaşımda olan 23 ciltlik romanları yayınlıyor. Seri, birden fazla manga uyarlaması ve video oyununa ilham oldu.

Seri, Sword Art Online adlı Sanal Gerçeklik Devasa Çok Oyunculu Çevrimiçi Rol Yapma Oyunu’nun (VRMMORPG), oyuncuların “NerveGear” adı verilen teknolojiyi kullanarak beyin dalgalarıyla avatarlarını kontrol edebilecekleri yakın gelecekte piyasaya sürüldüğü bir zamanda gerçekleşiyor.

Oyuncular oyuna girdiğinde, oyunu oluşturan kişi onları esir tuttuğu için çıkış yapamayacaklarını keşfederler. Kaçmak için oyuncular, 100 katın tamamında her bir patronu yenerek oyunu yenmelidir; ancak oyunda ölürlerse gerçek hayatta da ölürler. Hayatta kalma mücadeleleri şimdi başlıyor.