Yuru Camp 2.Sezon 2021 Kış Prömiyeri

Anime

Şehirlerde yaşayan bizler için huzurlu bir yere seyahate çıkmak rüya gibi bir düşünce. Bahse girerim birçoğunuz kampa gitmeyi ya da yalnız gezileri erteliyorsunuz. Yuru Camp, bu kaçış duygusunu mükemmel bir şekilde somutlaştıran bir anime.

Rin, vaktini tek başına kamp gezilerine giderek geçirmeyi seviyor. Ancak, kendi renklerini senaryoya katan diğer kızların da katılmasıyla bu tatlı solo gezileri kesintiye uğrar.

Yuru Camp’ın resmi web sitesi, animenin 2. sezonu için yeni bir görsel ortaya çıkardı.

Görsel | Kaynak: Resmi Web Sitesi

Görsel Nadeshiko’nun yeni bir kızla takıldığını gösteriyor. İkisi de okul üniforması giymiş, Ayano Toki adlı yeni karakter, okuldan Nadeshiko’nun bir arkadaşı. Sonbahar esintisi görselden hissedilebilir.

Laid-Back Camp 2. sezon Ocak 2021’de yayınlanacak. Yuru Camp 1. sezon 5 Ekim’den itibaren BS11’de yeniden yayınlanacak.

Kızlar Gelecek Sezon için hangi yeni Gezileri planlıyor?

Nadeshiko’nun okul arkadaşı Ayano Toki, kız grubuna katılacak. Kış sürümü olduğu için gezilerin kış aylarında yapılması bekleniyor.

Outdoor Exploration kampında kızların yeni yıl gün doğumunu kutlaması planları bir kar fırtınası onlara çarptığında altüst oluyor.

Diğer birçok solo ve grup etkinliği de gerçekleşecek. Kızlar, kışın gerçekte ne kadar dondurucu olduğunu unutmamalı. Yeni kızın kamp alanına getirdiği yeni heyecanı görmek için sabırsızlanıyoruz.

Laid-Back Camp Hakkında

Laid-Back Camp, Afro tarafından Houbunsha’nın seinen manga dergisi Manga Time Kirara Forward’da Temmuz 2015’ten Şubat 2019’a kadar yayınlanan bir Japon manga serisidir.

Yuru Kampı | Kaynak: Yuru Camp Wiki-Fandom

C-Station tarafından yapılan bir anime uyarlaması 4 Ocak – 22 Mart 2018 tarihleri ​​arasında Japonya’da yayınlanmıştı. Anime, Crunchyroll tarafından ortak olarak finanse edildi ve lisanslandı.

Ek olarak, “Heya Camp” adlı kısa bir anime 6 Ocak 2020’den 23 Mart 2020’ye kadar yayınlandı. Canlı aksiyon drama dizisi 9 Ocak 2020’de Japonya’da gösterime girdi.

Anime geçtiğimiz günlerde Ocak 2021’de ikinci sezonun yayınlanacağını duyurdu ve yapım aşamasında da bir filmi var.

Yuru Camp, ilgi çekici ve eğlendirici sevimli bir Slice-of-Life anime.

Hikaye, okullarındaki bir kamp kulübünün parçası olan ve tatillerini vahşi doğayı keşfederek geçiren bir grup kız hakkında.

Kaynak: Laid-Back Camp anime resmi web sitesi