Solo Leveling Ahjin Loncası En Güçlü Lonca Mı?

Manhwa

Solo Leveling serisinin yeni sezonun başlamasıyla birlikte, Dev Monarch ark’ı yavaş yavaş çözülüyor ve sürekli yeni olaylar meydana geliyor.

Jeju Adası’nda gücünü gösterdikten ve bir S Seviye kapısını neredeyse tek başına temizledikten sonra, Sung Jin-Woo ünlü oldu.

Bu yeni statüyle, manhwa’nın 115. bölümünde görebileceğimiz gibi , Ahjin adında kendi loncasını kurdu.

Manhwa hala devam ederken ve bitmeden önce epeyce zaman geçecek olsa da, Solo Leveling’in Light Noveli muhteşem bir şekilde sona erdi.

Bu makalede, romanda görünen tüm güçlü loncaları sıralayacak ve Jin-Woo’nun Ahjin loncasının onlara karşı nasıl bir konumda olduğunu tartışacağız.

Başlamadan önce yazının kalan kısmında Solo Leveling novelden büyük spoilerlar olacağını unutmayın ve buna göre okumaya devam edin.

8.Şövalyeler Loncası

Solo Leveling lonca sıralamasında sekizinci sırada yer alan Knights Guild, Güney Kore’nin en iyi loncalarından biridir ve ustası Park Jong-Soo’ya sahiptir.

Park Jong-Soo| Solo Leveling | Kaynak: Fandom

Bu lonca Yeongnam bölgesinden sorumludur ve orada görünen A Seviye’ye kadar olan tüm kapıları yönetir.

S-Seviye üyesi olmayan tek lonca olmasına rağmen, tüm Kore’de en çok A Seviye avcıya sahip oldukları için hala en üst sıralarda yer alıyorlar .

Seviye bir kapının üstesinden gelmek için Sung Jin-Woo’nun Ahjin Loncası ile işbirliği yapmaları ve bir baskın partisi oluşturmaları gerekiyordu.

Loncanın dikkat çeken diğer bazı üyeleri, aynı zamanda lonca usta yardımcısı olan Jung Yoon-Tae ve A sınıfı şifacı Jung Ye-Rim’dir.

7.Orakçılar Loncası

S Seviye avcı Lim Tae-Kyu başkanlığındaki Reapers Guild, en iyi 5 Koreli loncadan biridir . Hunter ve White Tiger Guilds ile birlikte Seul Metropolitan bölgesinde yer almaktadır.

Lim Tae-Kyu| Solo Leveling | Kaynak: Fandom

Başlangıçta Reapers Guild, Güney Kore’deki en iyi loncaydı; ancak, bazı üyeler ondan ayrıldıktan ve Beyaz Kaplan adlı kendi loncalarını kurduktan sonra, ikinci son konuma düştü.

Bu loncanın diğer tek kayda değer üyesi Lee Min-Sung.

6.Beyaz Kaplan Loncası

Daha önce de söylediğim gibi, Beyaz Kaplan Loncası aslında Reaperların bir parçasıydı, ancak S-Seviye avcı Baek Yoon-Ho liderliğinde Güney Koreli Loncalardan biri olmak için ayrıldı .

Hunters Guild ve Reapers Guild ile birlikte Seul Metropolitan’da yer almaktadır. Beyaz Kaplan Loncası’nın ustası ile Avcı Loncası’nın ustası arasında çok fazla rekabet var.

Baek Yoon-Ho| Solo Leveling | Kaynak: Fandom

Webtoon’da, Jin-Woo ile bu lonca arasında, özellikle ikincisinin onu işe alma arzusu nedeniyle, birçok etkileşim oldu.

Yeni avcıları işe almakla görevli İkinci Yönetim Bölümü başkanı Şef An Sang-Min, Jin-Woo’nun gücünü ilk fark edenler arasındaydı.

Bu loncanın diğer bazı önemli üyeleri Kim Chul, Park Hee-jin ve Joo Sung-Chan’dır.

5.Şöhret Loncası

S Seviye avcı Ma Dong-Wook liderliğindeki Şöhret Loncası aynı zamanda ilk 5 Koreli loncadan biridir.

Ma Dong-Wook| Solo Leveling | Kaynak: Fandom

Şövalyeler Loncası ile birlikte Honam bölgesinde yer alır ve sorumludur. Lonca üyeleri çoğunlukla bir tank rolünü oynuyor.

4.Avcılar Loncası

Hunters Guild en iyi Güney Koreli loncadır ve iki S-Seviye avcıya sahip olan tek kişidir, yani Cha Hae-In ve Choi Jong-In .

Onlar, aynı zamanda Beyaz Kaplan Loncası ve Azrail Loncası’nın da yeri olan Seul Metropolitan bölgesinde yer almaktadır.

Cha Hae-In| Solo Leveling | Kaynak: Fandom

Sung Jin-Woo, madenci olarak hareket ederek bu loncanın baskına katıldı. Daha sonra, yeni bir yüksek ork gölgesi alırken onları korkunç bir çıkmazdan kurtarmayı başardı.

Bu loncanın diğer bazı önemli üyeleri Son Ki-Hoon, Gina, Yoon Jung-Ho ve Suzuki’dir.

3.Kılıç Loncası çiz

Listemizin üçüncüsü, S Seviye Japon avcı Goto Ryuji’nin liderliğindeki Draw Sword Guild’dir .

11 S Seviye avcısıyla, bu lonca Asya’daki en büyük ikinci lonca ve öncekilerden tamamen üstün. O kadar büyük ki başka ülkelerden görev alıyorlar.

Goto Ryuji| Solo Leveling | Kaynak: Fandom

Lonca üyeleri, romanın Chimera Ant yayında ve manhwa’da antagonistler olarak hareket ettiler.

Karınca Kral’ın aniden ortaya çıkması nedeniyle, Goto Ryuji de dahil olmak üzere güçlerinin yarısından fazlası yok oldu. Buna rağmen, şu an itibariyle loncalarında 5’ten fazla S Seviye avcıları var.

2.Çöpçü Loncası

Çöpçü Loncası, ABD’deki en büyük loncadır ve dünya çapında en çok sayıda S-Rank avcıya sahiptir .

İkinci sıraya konulmasının ana nedeni, loncanın bir Ulusal seviye avcısı olan Thomas Andre tarafından yönetilmesidir .

Thomas Andre| Solo Leveling | Kaynak: Fandom

Serideki küçük bir düşman olan Hwang Dong-Su da ölümünden önce bu loncanın bir üyesiydi.

Yoo Jin-Ho kaçırılma arkı sırasında, bu lonca sadece Sung Jin-Woo tarafından tamamen mağlup edildi.

1.Ahjin Loncası

Sung Jin Woo’nun Ahjin Loncası, Solo Leveling’deki en güçlü loncadır. S Seviye bir avcı olduktan sonra Jin-Woo, Yoo Jin-Ho ile birlikte kayıt oldu ve esas olarak eski seviyesinin hızlı bir şekilde yükselmesine yardımcı olmak için yarattı.

Sung Jin Woo | Solo Leveling| Kaynak: Fandom

Neredeyse Solo-Play loncası olarak adlandırılırken, Jin-Ha sayesinde şimdiki adını aldı.

Ahjin loncası, en güçlü olmasına rağmen, sadece üç üyeye sahiptir ve bunların içinden kapıları temizleyen tek kişi Jin-Woo’dur.

Sadece bir aktif üyeye sahip olmasına rağmen birinci sırada yer alıyor çünkü sadece Jin-Woo’nun gücü bu listedeki diğerlerini kesinlikle mahvetmek için yeterli.

İşte Solo Leveling lonca sıralaması bu şekilde diye düşünüyorum. Sizlerde görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın