Katana Maidens Ova Fragmanı Yayınlandı

Anime Manga Ova

Katana Maidens, savaş eğitimi almış tapınak bakirelerinin etrafında dönen bir anime. Bu tapınak bakireleri silah kullanma ve “Aradama” denen tuhaf canavarlara karşı savaşma yeteneğine sahiptir.

Toji no Miko veya Katana Maidens bir manga olarak başladı. Daha sonra Crunchyroll ve Studio Gokumi tarafından bir anime dizisine uyarlandı. Seri, diğer anime şirketlerine, romanlara ve oyunlara ilham verdi.

Katana Maidens: Tomoshibi OVA, iki bölümlü bir OVA’dır. İlk bölüm 25 Ekim’de AT-X’te yayınlanacak. İkinci bölüm 29 Kasım’da AT-X’te başlayacak.

Resmi web sitesi serinin gelecek OVA bölümü için yeni bir tanıtım videosu yayınladı.

Fragman, kavga için yerlerini almadan önce tapınak bakirelerinin birbirleriyle sohbet ettiğini gösteriyor.

Yaklaşan OVA’nın tema şarkısı Blurry Shadow. Akabane Kılıç Araştırma Ekibi’nin altı üyesini seslendiren oyuncular tarafından seslendirilecek.

Anime Crunchyroll tarafından ortaklaşa üretildiğinden, OVA’ların Crunchyroll’da bir “gelişmiş prömiyeri” olacak.

Stüdyo projesi No. 9 tarafından canlandırılmıştı. Katana Maidens: Mini Toji oyunundan çok sayıda üye, OVA’daki rollerini yeniden canlandırıyor.

Katana Maidens: Tomoshibi ‘nin Konusu

Büyük Felaketten bu yana birkaç ay geçti. Özel Kılıçlar Yönetim Bürosu Enoshima’da kimliği belirsiz bir ruh algıladı.

Kahramanlarımız vakayı araştırmak için gönderildi. Hirona Shonta adında yeni bir üye bu aşamada ekibe katıldı.

Seri Hakkında

Toji no Miko veya Katana Maidens, Sakae Saito tarafından 26 Ekim 2017 – 26 Mart 2019 tarihleri ​​arasında Kadokawa Shoten’in Aylık Shōnen Ace’sinde üç derlenmiş cilt ile serileştirilen ve gösterilen bir mangaydı.

Manga, Kōdai Kakimoto’nun yönettiği Studio Gokumi tarafından 24 bölümlük bir anime uyarlaması aldı.

Antik çağlardan beri, insanlığı yok etmeye kararlı olan tuhaf ve kötü varlıklar olan “Aratama” ile savaşan “Toji” olarak bilinen seçkin bir tapınak bakireleri grubu.

Ama şimdi modern dünyada, bu savaşçılar, Aratama’yı yok etmek için resmi olarak Tokubetsu Saishi Kidoutai (Özel Ritüel Manevra Ekibi) olarak adlandırılan özel bir polis ekibine atandı.

Hükümet, genç kızlara bu canavarları ortadan kaldırmak için gerekli kılıç dövüş becerilerini sağlamak ve sonunda dünyayı korumak için Toji arkadaşlarına katılmak için ülke çapında beş elit okul kurdu.

Kaynak: Katana Maidens’in resmi web sitesi